Торговельний флот

En / Ru

На сьогоднішній день наша база даних налічує приблизно 400 тисяч моряків різних спеціальностей, і кожен день вона продовжує поповнюватись.

Всі моряки мають досвід роботи на судах, а також дипломи і сертифікати відповідно до STCW 78/95 Конвенції.

Знання англійської мови наших моряків достатні для професійного і повсякденного спілкування, що, в разі необхідності, може бути підтверджено шляхом проходження ліцензійного Marlins теста в нашому офісі.

З кожним моряком проводиться співбесіда, щоб упевнитися в його компетентності і придатності до майбутньої роботи. Також перевіряються відгуки попередніх роботодавців.

Морські документи моряка проходять перевірку дійсності в Державній інспекції.

Наша компанія надає своїм клієнтам кваліфікований плавсклад, як в одиничному порядку, так і на основі комплектування повних екіпажів, для всіх типів торгових суден, а також для оффшорного флоту.

Перед посадкою на судно, кожен член екіпажу проходить інструктаж з техніки безпеки і належним чином інформується про основні положення політики компаній наших клієнтів, а також про специфічні вимоги, характерних для конкретної компанії.

Ми надаємо повний спектр послуг в області сучасного крюїнгу для менеджерів судів і судновласників, і впевнені, що ми зможемо виправдати Ваші очікування.

 

Application Forms & Seamen's Documents

E-mail для Анкет (Резюме): [javascript protected email address]

Application Forms

Download Application (DOC)
Download Application (DOC)
Download Application (DOC)
 

Seamens documents

Ми гарантуємо, що персональні дані, які Ви нам повідомляєте, будуть використані виключно для цілей обробки Ваших запитів. Ми працюємо відповідно до Закону України № 2297-VI від 01.06.2010 р «Про захист персональних даних».

Зі змістом Угоди Ви можете ознайомитися тут