Торговельний флот

En / Ru

На сьогоднішній день наша база даних налічує приблизно 110 000 анкет моряків різних спеціальностей, і кожен день вона продовжує поповнюватись.

Всі моряки мають досвід роботи на судах, а також дипломи і сертифікати відповідно до STCW 78/95 Конвенції.

Знання англійської мови наших моряків достатні для професійного і повсякденного спілкування, що, в разі необхідності, може бути підтверджено шляхом проходження ліцензійного Marlins теста в нашому офісі.

З кожним моряком проводиться співбесіда, щоб упевнитися в його компетентності і придатності до майбутньої роботи. Також перевіряються відгуки попередніх роботодавців.

Морські документи моряка проходять перевірку дійсності в Державній інспекції.

Наша компанія надає своїм клієнтам кваліфікований плавсклад, як в одиничному порядку, так і на основі комплектування повних екіпажів, для всіх типів торгових суден, а також для оффшорного флоту.

Перед посадкою на судно, кожен член екіпажу проходить інструктаж з техніки безпеки і належним чином інформується про основні положення політики компаній наших клієнтів, а також про специфічні вимоги, характерних для конкретної компанії.

Ми надаємо повний спектр послуг в області сучасного крюїнгу для менеджерів судів і судновласників, і впевнені, що ми зможемо виправдати Ваші очікування.

 

Application Forms & Seamen's Documents

E-mail для Анкет (Резюме): [javascript protected email address]

Application Forms

for Officers: Apply Online | Download Application (DOC)
for Engineers: Apply Online | Download Application (DOC)
for Ratings: Apply Online | Download Application (DOC)
 

Seamens documents

Ми гарантуємо, що персональні дані, які Ви нам повідомляєте, будуть використані виключно для цілей обробки Ваших запитів. Ми працюємо відповідно до Закону України № 2297-VI від 01.06.2010 р «Про захист персональних даних».

Зі змістом Угоди Ви можете ознайомитися тут